Blog

Fabrika Taşımacılığı


fabrika-tasimaciligi-1.jpg fabrika-tasimaciligi-2.jpg fabrika-tasimaciligi-3.jpg

Nakliyat sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Suryap Evden eve nakliyat güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Suryap nakliyat kadrosu, fabrika taşımacılığı konusunda eğitimli ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Firmamız işlerini uzman personellerle gerçekleştirdiği gibi taşıma için kullandığı ekipmanları da kaliteli olarak seçmektedir. Ayrıca Suryap nakliyat ile gerçekleştirilecek fabrika taşımacılığı işleminin her aşaması sigorta kapsamında bulunarak fabrikanızda ki bütün aletler ve araçlar garanti altına alınmaktadır.

 

Fabrika taşımacılık hizmeti büyük özen gerektiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika taşımacılığı gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması gerekmektedir.

Fabrikada yapılan işlerin aksaması üretiminde aksaması anlamına gelmektedir. Bu durum ise fabrikaya taşınma hizmeti dışında ek masraf olarak eklenmektedir. Bu nedenle firmamız fabrika taşımacılığında uygulamış olduğu uzman incelemesi hizmeti ile taşıma işlemi öncesi fabrikada ki eşyaları ve durumu inceleyerek işlerin aksamadan nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili plan hazırlamaktadır.