Blog

Fuar Taşımacılığı


fuar-tasimaciligi-1.jpg fuar-tasimaciligi-2.jpg fuar-tasimaciligi-3.jpg

Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuarlarda, etkinliğiniz dünyanın neresinde olursa olsun, kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti sunarak, zamanında, çözüm odaklı sonuçlar sunmaktayız.

Öncelikle sizlerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde çalışma yapmaktayız.. Nakliyesi yapılacak ürün ve malzemelerinizin niteliğine uygun taşıma seçenekleri belirlenmektedir. Nakliye süresince herhangi bir zararın oluşmaması için tüm önlemleri alıyoruz ve sizleri bilgilendiriyoruz. İhtiyaç duyulması halinde depolama hizmeti de sunmaktayız. Nakliyesi yapılacak ürün ve malzemeler bulundukları yerde acentelerimiz tarafından uygun şekilde paketlenmekte ve yükleme işlemleri yapılmaktadır. Hedef noktaya güvenli bir şekilde kargonuzun teslim edilmesini sağlıyoruz.

Fuar taşımacılığında; zaman dilimimizin çok kısıtlı olduğunu ve nakliye kalemlerimizin çok fazla olduğunu biliyoruz. Bizlerin amacı; fuar taşımacılarınız da sizlere güvenli, hızlı, size özel alternatifler ile kapınızdan fuar alanına kadar olan taşımalarınızda sizlerin yükünü hafifletmeyi hedefliyoruz.