Blog

Ofis Taşımacılığı


ofis-tasimaciligi-1.jpg ofis-tasimaciligi-2.jpg ofis-tasimaciligi-3.jpg

Ofis Taşımasına başlamadan önce eşya tespiti yapılarak eşyaların uzmanlarımız tarafından raporu hazırlanır. Bu hizmetimiz kesinlikle ücretsiz yapılır. Hazırlanan uzman incelemesi raporu doğrultusunda; masalar, sandalyeler, dolapların yeni taşınacak ofisteki yerleri belirlenir. Yükleme işleri bu belirleme doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni adrese yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Şirketinizde bulunan dosya ve klasörler paketlenir.

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanır ve köşelerine koruyucular yerleştirilir.

Ofis mobilyalarınız yeni ofisinize sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.

Bilgisayarlar ve diğer elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

Monte ve de monte gerektiren mobilyalarınız uzmanlarımız tarafından itinayla sökülür ve takılır.

Şirketlerin herhangi bir gecikme ve zorluklar yaşamadan yeni çalışma ofislerine geçmesi işlerinde aksaklık yaşamaması ve personelin daha iyi odaklanmaları için ofis taşınmaları hassasiyet, bilgi ve tecrübe gerektiren bir taşınma şeklidir,

Ofis taşınmaları taşınma öncesi planlama yapılarak konusunda tecrübeli Suryap nakliyat personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Hızlı ve eksiksiz ofis taşınmasını sağlayabilmek için Suryap nakliyat ofis taşımacılığında gerekli olan tüm tedbirleri almaktadır.