Avcılar Evden Eve Nakliyat


suryap-evden-eve-nakliyat.jpg

Avcılar evden eve nakliye kurumsal taşımacılık; müşterileri ile sağlam ve sürekli ilişkileri kendisine amaç edinmiş olarak çalışmaktadır. Yapılan her nakliye işinde temel hedef, ürünü hızlı, sağlam ve zamanında yerine iletmektir.

Deneyimli ekibimiz bu konuda müşteri odaklı olarak düşünebilen, yılların taşımacılık deneyimi ve yaklaşımı ile kurumsal ve ev taşımacılık işlerine gereken önemi verecektir.

Avcılar Nakliyat olarak depolama işlemi de nakliyeciliğin hizmetlerinden biridir. Suryap nakliyat olarak depolarımızda son teknolojilerle dizayn edilmiş olup rutubet, sel, yangın vb. gibi olaylara karşı sigortalanmaktadır.

Avcılar evden eve nakliyat depolarımız 7/24 güvenlik elemanı ve güvenlik kamerasıyla izlenmektedir. Eşya depolama ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Depolanacak eşyalarınızın bulunduğu yere kendi firma aracımız ile en kısa sürede hizmet vereceğiz.

Evden eve nakliyat Avcılar depolanacak olan eşyalarınız sigorta ve sözleşme işlemlerinin ardından, titizlikle ambalajlanarak depomuzda muhafaza edeceğiz.